O nás

Penzión Grand*

 

Vážení a milí hostia, radi Vás privítame v našom penzióne, ktorý sa nachádza priamo v centre Banskej Bystrice, na Hornej ulici číslo 32.

Ubytovanie poskytujeme v 1-jednolôžkovej izbe, v 7-dvojlôžkových, 1-trojlôžkovej izbe s možnosťou prísteliek, 2 apartmánových typoch a v 1 apartmáne. Všetky izby sú štýlovo zariadené, vybavené TV prijímačom, sprchovacím kútom a WC.

Penzión má vlastné uzavreté parkovisko. V penzióne je NON-STOP prevádzka, ktorá poskytuje vysoký štandard ubytovacích služieb. Penzión je určený pre turistov ako aj obchodných cestujúcich a všetkých návštevníkov mesta Banská Bystrica.

Na recepcii penziónu je zabezpečený predaj doplnkového tovaru, recepcia poskytuje rôzne informácie o možnostiach využitia voľného času.

V blízkosti centra je možnosť športového vyžitia ako je tenis, squash, volejbal. Blízke hory vám poskytujú letnú a zimnú turistiku a lyžovanie.

Naše heslo je “Náš zákazník náš pán“, preto sa budeme snažiť splniť všetky Vaše požiadavky a venovať našim hosťom maximálnu pozornosť. Tešíme sa na Vás.

IkonyNew

 

Devon Kennard Authentic Jersey  Cameron Erving Womens Jersey